dep2_ua

dep3_ua

dep1_ua#

dep7_ua

dep4_ua

dep5_ua

dep6_ua


facebooklinkedintw

Про нас

about us

«Омега Консалтинг Груп» була створена у 2011 році та є інтернаціональною спеціалізованою організацією, націленою на розвиток і підвищення боєздатності озброєних сил, роботи правоохоронних органів, органів державної безпеки, боротьбу з міжнародним тероризмом та уповільненими конфліктами. Одночасно «Омега Консалтинг Груп» пропонує широкий вибір засобів забезпечення особистої безпеки, захисту стратегічно важливих об'єктів, товарів і послуг військового призначення, а також співпрацю з комерційними і урядовими організаціями по всьому світу.

Наші послуги орієнтовані на широкий, постійно змінний світовий ринок, представлений урядовими структурами, озброєними силами, корпораціями і фізичними особами що потребують ефективнішого захисту своїх активів.

Діяльність компанії здійснюється в строгій відповідності з українським законодавством, а так само із законодавством тих країн, на території яких компанія представляє інтереси своїх Замовників. На території України компанія здійснює свою діяльність на підставі Статуту Компанії і ліцензії МВС № 076521 про охоронну діяльність.

«Омега Консалтинг Груп» також являється почесним членом Ліги Оборонних Підприємств України та Торгово-Промислової Палати України. Всі наші послуги сертифіковані згідно з міжнародними стандартами ISO 9001:2008.

Використання матеріалів даного сайту без відповідного дозволу власника - ЗАБОРОНЕНО.