dep2_ua

dep3_ua

dep1_ua#

dep7_ua

dep4_ua

dep5_ua

dep6_ua


facebooklinkedintw

Про нас

about us

Приватна консалтингова компанія «Омега Консалтинг Груп» є інтернаціональною спеціалізованою організацією, націленою на розвиток і підвищення боєздатності озброєних сил, роботи правоохоронних органів, органів державної безпеки і боротьбу з міжнародним тероризмом. Одночасно «Омега Консалтинг Груп» пропонує широкий вибір засобів забезпечення особистої безпеки, захисту стратегічно важливих об'єктів, товарів і послуг військового призначення, а також співпраця з комерційними і урядовими організаціями по всьому світу. Діяльність нашої компанії здійснюється за допомогою семи оперативних відділів: Морський, Повітря, Сухопутний, Юридичний, Інформаційно-аналітичний, Оборонний і Центр Спеціальної Підготовки.

Наші послуги орієнтовані на широкий, постійно змінний світовий ринок, представлений урядовими структурами, озброєними силами, корпораціями і фізичними особами що потребують ефективнішого захисту власного життя і майна. Ми розробили сучасну методику, випробувальну базу і учбове устаткування, які є незамінними в досягненні бездоганного виконання поставлених завдань і відповідності стандартам якості, потрібним нашими Замовниками.

Діяльність компанії здійснюється в строгій відповідності з українським законодавством, а так само із законодавством тих країн, на території яких компанія представляє інтереси своїх Замовників. На території України компанія здійснює свою діяльність на підставі Статуту Компанії і ліцензії МВС № 076521 про охоронну діяльність.

Використання матеріалів даного сайту без відповідного дозволу власника - ЗАБОРОНЕНО.