dep2_ua

dep3_ua

dep1_ua#

dep7_ua

dep4_ua

dep5_ua

dep6_ua


facebooklinkedintw

Кар'єра

Потрібні професіонали високого класу

Приватна консалтингова компанія «Омега Консалтинг Груп» у пошуках висококласних фахівців, здатних адекватно орієнтуватися в динамічній і часто небезпечній оперативній обстановці і робити все можливе для того, щоб успішно виконати поставлені перед нами завдання. Ми шукаємо навіть більше ніж просто висококласних фахівців – ми шукаємо прогресивних, динамічних і цілеспрямованих молодих людей, патріотів, прагнучих скористатися наданою можливістю і стати частиною процвітаючої, першої Української приватної військової компанії.

Посади, що затребувані у нас:

Внесіть свій вклад!

Омега Консалтінг Груп надає можливість дійсним професіоналам застосувати плоди своєї багатолітньої праці і отриманий досвід для захисту населення, інфраструктур і інших ресурсів в найстабільніших точках земної кулі. Люди в Омега Консалтинг Груп є найбільш коштовним елементом і рушійною силою, за допомогою якої ми в змозі надати нашим Замовникам комплекс якісних і новаторських послуг. У компанії, в основ якої стоять ветерани спецпідрозділів, ми високо цінуємо досвід і потенціал учасників бойових дій і співробітників правоохоронних органів. Ми набираємо кандидатів по всьому світу на умовах повної і часткової зайнятості. Для більшості посад необхідна наявність досвіду в одній або декількох сферах вказаних нижче:

Наші стандарти

Секрет нашого успіху і ефективності роботи полягає в тому, що ми орієнтуємося на ведення виключно легального бізнесу, (у тому числі з точки зору морально-етичних норм), а також на високі стандарти безпеки праці, підбору персоналу і вчення. Наша репутація є безумовним гарантом успіху при виконанні будь-яких поставлених перед нами завдань. Наші методи відбору кадрів і їх підготовки, вважаються одними з найвимогливіших в Україні. При працевлаштуванні на бажану посаду, всі кандидати проходят ретельний відбір, включаючи перевірку анкетних даних, здачу медичних аналізів і тестів на професійну придатність. Від кандидатів потрібні: високі результати праці, лідерські якості, уміння працювати в команді, стриманість, постійна спрямованість на надання високоякісних послуг нашим Замовникам.

Необхідні навики

Ми гарантуємо конкурентоздатну заробітну плату, якісне спорядження і регулярний доступ до електронної пошти і телефонного зв'язку під час перебування на роботі. Омега Консалтінг Груп надає всім, рівні права під час вступу на роботу. До кандидатів відносяться однаково незалежно від їх раси, віку, етнічної приналежності, релігійних переконань, гендерних ознак, національності.

Якщо Ваші навики, досвід і прагнення відповідають перерахованим вимогам, вiдправте нам своє резюме, приклавши всі необхідні документи, тобто дипломи, сертифікати і фотографію в повний зрiст на наступну адресу:
hr@omega-consulting.com.ua

 

Використання матеріалів даного сайту без відповідного дозволу власника - ЗАБОРОНЕНО.