dep2_ua

dep3_ua

dep1_ua

dep7_ua

dep4_ua

dep5_ua

dep6ua


facebooklinkedintw

Центр спеціальної підготовки "Октагон"

department1

ЦСП «Октагон» - був створений в 2011-му році, на базі української приватної консалтингової компанії «Омега Консалтинг Груп». ЦСП «Октагон» - це інтернаціональна команда експертів у питаннях вогневої і тактичної підготовки. Заняття в усіх напрямках проводяться в рамках правового статусу, при суворому дотриманні законодавства країни перебування. Досвід служби в елітних підрозділах, проведення спеціальних і оперативних заходів, стажування в кращих міжнародних навчальних центрах, практика підготовки державних і комерційних структур, сформована відповідальна поведінка - дають нам можливість проводити заняття на професійному рівні. Спеціальними напрямками діяльності команди є авторські програми тренінгу зі стрілецької підготовки і роботі зі зброєю, програми тактичної підготовки.

ЦСП «Октагон» є унікальною лабораторією спеціальної, вогневої та фізичної підготовки. У ЦСП «Октагон» узагальнюється передовий досвід, постійно розробляються і впроваджуються нові методики навчання і підготовки співробітників спеціальних підрозділів, державних і корпоративних служб безпеки.

Основним нашим завданням є професійна підготовка інструкторів та особового складу спецпідрозділів силових структур України. Накопичений в цьому напрямку досвід дозволяє нам співпрацювати в галузі тактико-спеціальної підготовки зі спецпідрозділами різних країн.

У нашому центрі є унікальне поєднання реального бойового досвіду ветеранів спецпідрозділів і самих останніх досягнень в області тактико-спеціальної підготовки.

ЦСП «Октагон» також пропонує консультаційні послуги для визначення надійності і функціональності Вашого зброї та екіпіровки. Ми проведемо випробування, виходячи з Ваших функціональних вимог. Ми розуміємо і враховуємо всі стресові фактори, яким піддається Ваш виріб у бойовий обстановці, та розробимо режим тестування, що дозволить тверезо оцінити його профпридатність та адаптацію до агресивного середовища. Виникнення збоїв при проведенні такого процесу, є нормальним явищем.

Випробування надійності Вашого обладнання в наших руках, дозволить Вам уникнути його відмов у руках тих, чиї життя будуть залежати від його справності.

Наші курси:

Більш детальну інформацію про ЦСП "Октагон" та наші курси можна дізнатися тут.

Примітки:

Використання матеріалів даного сайту без відповідного дозволу власника - ЗАБОРОНЕНО.