dep2_ua

dep3_ua

dep1_ua

dep7_ua

dep4_ua

dep5_ua

dep6_ua


facebooklinkedintw

Юридичний відділ

department1

Юристи компанії Омега Консалтинг Груп - це команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в усіх областях права. Нашою безперечною перевагою є те, що при виконанні завдань, ми маємо можливість використовувати весь безмежний потенціал нашої компанії. Саме тому ми вирішуємо ті завдання, які на перший погляд здаються нездійсненними. Нестандартні рішення та системний підхід, відповідальність і націленість на результат допомагають не просто надавати якісні юридичні послуги, а й забезпечувати безпеку всього Вашого бізнесу.

Юридичний департамент компанії Омега Консалтинг Груп, пропонує своїм Замовникам наступні послуги:

Юридичний аудит

Юридичний аудит - це не тільки можливість своєчасного запобігання несприятливих наслідків для Вашої компанії, а й основа для подальшого стійкого розвитку бізнесу.

У випадках, якщо Ви збираєтесь:

Продати або купити бізнес, активи
Провести злиття або поглинання компаній (реструктуризацію, реорганізацію підприємства)
Перевірити надійність і платоспроможність контрагента
Показати партнеру або інвестору свою спроможність, перспективність і солідність, юридичну чистоту ведення бізнесу
Звернутися в банки або фінансові організації за кредитом або виступити поручителем
Виявити і знизити ризики, пов'язані з претензіями державних органів
Здійснити моніторинг поточної діяльності організації та визначити подальшу стратегію компанії, -
Вам необхідний юридичний аудит.

Наші фахівці готові здійснити:

Юридичний супровід

Юридичний супровід - це комплексна робота з усіх юридичних питань, що виникають у процесі ведення діяльності компанії, та яка дозволяє уникнути прийняття неправильних рішень і знизити правові ризики.

Юридичний супровід діяльності Замовника передбачає надання таких послуг:

Ми здійснюємо юридичне обслуговування як у повному обсязі (за відсутності у Вашій організації штатного юриста), так і частково (ведення складних переговорів, складання правових висновків тощо). Наш юридичний супровід - це впевненість у стабільному розвитку Вашого бізнесу.

Захист інтересів

Ведення підприємницької діяльності - ризикований процес. Тому Ваша компанія завжди повинна бути готова до можливих спорів зі своїми контрагентами або з державними органами.

Наші фахівці нададуть компетентний захист Ваших інтересів на будь-якій стадії врегулювання спору. Ми надаємо наступні види послуг:

Взаємодія з державними органами і посадовими особами завжди вимагає акуратності, професійної точності і терпіння. Ви можете значно заощадити Ваш час і зусилля, звернувшись до професіоналів.

Ми надаємо допомогу з наступних напрямків:

Бухгалтерський облік та фінанси

Податкове планування в даний час стає невід'ємною складовою будь-якої підприємницької діяльності. Воно впливає на ефективність діяльності компанії - дозволяє оптимізувати грошові потоки, управляти витратами і прибутком, впливати на ліквідність і фінансову стійкість.

Тільки кваліфікована команда досвідчених юристів та фінансистів зможе допомогти Вам розібратися у застосуванні податкового законодавства і уникнути потенційних складнощів. Ми готові надати Вам наступні види послуг:

Якщо Вам необхідна додаткова інформація про наш Юридичний Відділ та його послуги, ми пропонуємо Вам заповнити форму зворотнього зв'язку в розділі Контакт. Наші юристи зв'жуться з Вами найближчим часом.

Використання матеріалів даного сайту без відповідного дозволу власника - ЗАБОРОНЕНО.